Ne kadar yersem yiyeyim kilo alamıyorum !

Ne kadar yersem yiyeyim kilo alamıyorum !Ne kadar yersem yiyeyim kilo alamıyorum !

Ne kadar yersem yiyeyim kilo alamıyorum ! Diyen insanlardan mısınız ? Bu durum aşırı zayıf olan bireylerin ağızların dan düşmeyen bir cümledir. Peki kilo kontrolünüzü sağlayarak nasıl daha sağlıklı bir insan haline gelebilirsiniz ?

Fazla kalori tüketiyorum her gün mutlaka tatlı tüketiyorum, fast food ile besleniyorum diye düşünüyorsanız çok büyük bir yanlışın içindesiniz demektir. Bunun en büyük nedeni hayatınız da her zaman doğal gıdalar tüketmeniz ve doğal yani iyi huylu kalori almanız gerekmektedir.

Diyet ile günlük aldığınız kalori miktarının harcadığınız dan daha fazla olması gerekmektedir. Zayıf olma nedenleriniz arasın da sindirim sistemi bozuklukları, metabolizmayı hızlı çalıştıran hormonal rahatsızlıklar, bağırsak parazitleri gibi rahatsızlıklar da yer almaktadır.

Bu tarz sorunlar nedeni ile zayıflık yaşıyorsanız mutlaka uzman desteği almanız gerekmektedir. Uzman desteği alarak sizler de bu sorunların üstesinden rahat bir şekil de gelebilirsiniz. Uzmanlar sorununuzu nasıl çözeceğini sizlere yön vererek söyleyecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>