Bir türlü kilo alamıyorum

iran iksiriBir türlü kilo alamıyorum

Bir türlü kilo alamıyorum cümlesi genellikle çok zayıf olan ve ne yapar ise yapsın bir türlü kilo alamayan bireylerin sık sık kullandığı cümleler arasın da yer almaktadır. Bu yazım da sizlere nasıl kilo alabilirsiniz ? Bu konu hakkın da bilgi vermeye çalışacağım.

İlk olarak bu konu üzülerek söylemek gerekir ki kilo almak o kadar da kolay bir iş değildir. Bu neden ile ilk olarak psikolojik olarak kendinizi bu duruma hazırlamanız ve kararlı olmanız gerekmektedir. Kararlı olmazsanız ne yazık ki bu konu da başarılı olamaz ve tekrar hayal kırıklığına uğrarsınız.

Kilo almak için ilk olarak yapmanız gereken yaktığınız enerjiden daha fazlasını almaktır. Bunun için ilk olarak bir diyetisyen yardımı ile bunu nasıl yapacağınızı öğrenmeniz gerekmektedir. Size uygun olan diyet programını öğrendikten sonra bu diyete kararlı bir şekil de uymanız gerekmektedir.

Her şeyden önce sağlığınız için bu durumu gerçekleştirdiğinizi asla unutmamanız gerekmektedir. Sizler de ideal kilonuza ulaşarak daha sağlıklı bir birey olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>